موقعیت شما: صفحه اصلیآرشیو اخباراخبار هیئت کشتی مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی - تهران روز دوم (پنج شنبه): نتايج مسابقات صبح

مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی - تهران روز دوم (پنج شنبه): نتايج مسابقات صبح

 مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی - تهران

روز دوم (پنج شنبه):

نتايج مسابقات صبح:

كشتي آزاد:

61 كيلوگرم:
دور اول:
باخر يخكشي (مازندران) 13 – محمد رمضان پور (مازندران) 8
ايمان صادقي (مازندران) 4 ضربه فني– محمد نامجومطلق (گيلان) صفر

70 كيلوگرم:
دور اول:
حسين مصطفوي (آذربايجان شرقي) 2- محمدرضا سرگو (البرز) 6
نيما اشقاقي (مازندران) – استراحت

79 كيلوگرم:
دور اول:
اميد حسن تبار (مازندران) 6 – محمد زارعي (تهران) صفر
عليرضا قاسمي (تهران) 3– عزت اله اكبري (مازندران) 1
محمد متقي نيا (خراسان رضوي) – استراحت
دور دوم:
محمد زارعي (تهران) 8- محمد متقي نيا (خراسان رضوي) 4
اميد حسن تبار (مازندران) 2- عليرضا قاسمي (تهران) صفر

97 كيلوگرم:
دور اول:
عليرضا گودرزي (سيستان  و بلوچستان) 4– مجتبي گليج (مازندران) 2
حسين رمضانيان (مازندران) 4– دانيال شريعتي نيا (همدان) 14

125 كيلوگرم:
دور اول:
جعفر شمس ناتري (گيلان) 1 –  پرويز هادي (آذربايجان شرقي) 9
يداله محبي (كرمانشاه) – استراحت

كشتي فرنگي:

55 كيلوگرم:
دور اول:
رامين باستان (تهران) صفر – رضا خدري (البرز) 9
امين مرادخاني (آذربايجان غربي) صفر– جواد فراز فاروجي (خراسان جنوبي) 9

63 كيلوگرم:
دور اول:
سامان عبدولي (خوزستان) 1 – محسن حاجي پور (مازندران) 2
محمد نوربخش (تهران) 5– ايمان داودي (فارس) 2
ميثم دلخاني (استراحت)
دور دوم:
محسن حاجي پور (مازندران) 9- ميثم دلخاني (فارس) صفر
سامان عبدولي (خوزستان) 5- ايمان داودي (فارس) 2
محمد نوربخش (تهران) - استراحت

72 كيلوگرم:
دور اول:
مجيد خليلي (قزوين) 1 - برومند اصلان (مركزي) 10
علي ارسلان (مازندران) صفر – اصغر عالي محمدي (خوزستان) 2
فرشاد بلفكه (لرستان) 3– عرفان سعادتي فر (تهران) 1
امين كاوياني نژاد (خوزستان) – استراحت
دور دوم:
اصغر عالي محمدي (خوزستان) 8- مجيد خليلي (قزوين) 3
امين كاوياني نژاد (خوزستان) 8- برومند اصلان (مركزي) 3
علي ارسلان (مازندران) 12- عرفان سعادتي فر (تهران) 1
فرشاد بلفكه (لرستان) - استراحت


82 كيلوگرم:
دور اول:
ابوالفضل صاحبكاري (خراسان جوبي) صفر– كيوان رضايي (فارس) 8
يوسف قادريان (البرز) 5 – مهدي ابراهيمي (قم) 3


87 كيلوگرم:
دور اول:
علي قيطاسي (قم) 1 – ايمان انصاري (تهران) 3
مهدي فلاح (تهران) 3 – سعيد عبدولي (خوزستان)، برنده 3
حسين نوري (زنجان)، برنده 4 – مهدي بالي (مازندران) 4
دور دوم:
ايمان انصاري (تهران) – سعيد عبدولي (خوزستان) (دو كشتي گير ديسكاليفه شدند.
مهدي بالي (مازندران) 2- علي قيطاسي (قم) 1
مهدي فلاح (تهران) 4- حسين نوري (زنجان) 3

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد