گواردیولا: لاپورته پنج تا شش ماه از میادین دور است؛ برای استرلینگ خوشحالم ولی کسی قابل قیاس با مسی و رونالدو نیست – تختی استوره کشتی ایران

اخبار کشتی ایران و تهران، تختی استوره کشتی

طرفداری – پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل نوریچ سیتی شرکت کرد.

به گزارش men، پپ به خبرنگاران گفت:

مصدومیت لاپورته؟ او چیزی بین پنج تا شش ماه از میادین دور خواهد بود. طبعا باید در ماه ژانویه یا فوریه دوباره او را در اختیار داشته باشیم. لروی سانه هم پیش ما برگشته و روند ریکاوری‌اش را آغاز کرده است. او هم پیش از پایان فصل به میادین باز خواهد گشت. طی سه ماه ابتدایی سال جدید شاید پا به توپ شود. بنجامین مندی هم خوب است و اکنون تمرین می‌کند. خوشحالم چون طی دو هفته اخیر او مرتب با تیم تمرین کرده و امیدواریم در چند بازی بعدی بتواند در لیست قرار بگیرد. گوندوعان معده درد داشت اما روزهای قبل عالی تمرین کرده بود. ژسوس هم همین طور. 

کورس قهرمانی، دو طرفه است؟ نمی‌دانم. من مفسر نیستم. هر هفته شاهد پیش بینی‌های جالبی از اتفاقاتی که رخ خواهد داد، هستیم. ما تاکنون 4 بازی انجام داده‌ایم که هیچ معنایی ندارد. حالا رقابت اصلی شروع می‌شود. پس از بازی شنبه، به اوکراین می‌رویم و چهارشنبه بازی داریم؛ پنج شنبه برمی‌گردیم و شنبه در لیگ برتر بازی می‌کنیم و دوباره با پریستون برویم. از پنج بازی پیش رو، 4 بازی خارج از خانه است. خیلی اتفاقات می‌تواند رخ بدهد. دو مصدومیت وحشتناک داشتیم و خواهیم دید چه می‌شود. اکنون برای پیش بینی خیلی زود است. چلسی، یونایتد، آرسنال، تاتنهام، لستر، اورتون و … هر اتفاقی ممکن است.

مقایسه استرلینگ با کریستیانو رونالدو و مسی؟ بی نهایت بابت عملکرد او در سیتی و تیم ملی انگلیس خوشحالم. امیدوارم رحیم به این مقایسه‌ها گوش و توجه نکند چون برایش بهتر است. هیچ کس نمی‌تواند خودش را با مسی و رونالدو مقایسه کند. همه اتفاقات خوبی که برای استرلینگ رخ داده به خاطر اخلاق و نظم کاری خودش است. رحیم انسانی بی نهایت جالب و هیجان انگیز است. برای او خوشحالم.

اخبار ورزشی فدراسیون کشتی، عکس پروفایل ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *