نتایج مسابقات قهرمانی پارابدمینتون ایران اعلام شد – تختی استوره کشتی ایران

اخبار کشتی ایران و تهران، تختی استوره کشتی

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، مسابقات پارا بدمینتون بانوان در روزهای نهم و دهم مرداد در محل فدراسیون در ۶ کلاس ( WH1 – WH2 – SL3 – SL4 – SU5 – SS6 ) برگزار شد.

نتایج این مسابقات به شرح زیر است:

کلاس WH2 – WH1

۱- اقدس زالی پور (فارس)

۲ – فاطمه بلور کش (فارس)

۳ – افسانه شاکری سعدی – سلمیه سادات حسینی (اصفهان)

کلاس SL 4

۱- ثنا باقری (فارس)

۲ – سمانه یزدانی (خراسان جنوبی)

۳ – افسانه هارونی – فاطمه جمالی (اصفهان)

کلاس SL3

۱ – خدیجه انوری (ایلام)

۲ – شادی جهان پناه (فارس)

۳ – مینا جعفری خسرو ابادی (اصفهان)

کلاس SU5 – SS6

۱ – پروانه ختائی (مرکزی)

۲ – رضوان ناصری ( خراسان جنوبی )

۳ – فاطمه روزی طلب (فارس ) – سعیده سادات جمدی (اصفهان)

در پایان اختتامیه این رقابت‌ها با حضور خانم دکتر مددی نایب ریس فدارسیون بدمینتون به نفرات برتر مدال ها و احکام اهدا شد‌.گفتنی است این مسابقات تحت نظارت فدراسیون بدمینتون برگزار شد.

همچنین، مسابقات قهرمانی کشور پارا بدمینتون مردان در روزهای نهم و دهم مرداد ماه با حضور ۴۸ بازیکن و در ۶ کلاس ( WH1 – WH2 – SL3 – SL4 – SU5 – SS6 ) در محل فدراسیون برگزار شد و در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، پوریا ریاست فدراسیون بدمینتون،حاجی زاده معاون مدیر کل تربیت بدنی وزرات آموزش پرورش،تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان، مهدوی نیا مسئول کمیته پارا بدمینتون، فرشاد نصرتی دبیر فدراسیون بدمینتون حضور داشتند و مدال و لوح تقدیر به نفرات برتر اهدا شد.

نتایج این رقابت‌ها به شرح زیر است:

کلاس WH2
۱- اکبر قربانی (تهران)
۲ – محمد رضا کاکاوند (تهران)
۳ – عبدالکاظم صاکی (خوزستان)– علی اصغر طرزی (تهران)

کلاس SL4
۱- سیدامیر رسولی (گیلان)
۲ – کورش باورصاد (خوزستان)
۳ – علی حیدری (مازندران)– عبدا رسولی زاده (قم )

کلاس SL3
۱ – علی کامرانی (گیلان)
۲ – ارام دستیار (کردستان)
۳ – مهدی ملکی (تهران)-بهرام ژاله باغی ( زنجان)

کلاس SU5 – SS6
۱ – ابوالفضل اسکندری (لرستان)
۲ – ابوالفضل رضایی (قم )
۳ – رامین بتوندی (خوزستان) – حسام الدین قنبری (اصفهان)

کلاس WH1
۱- کاظم مولایی (تهران)
۲- محسن غلامی (اصفهان)
۳- سید کمال خلیل زاده (یزد) – سید محمود جزائری (اصفهان)

دونفره SL3
۱- علی کامرانی – سید امیر رسولی (گیلان)
۲- محمد رضا تقی زاده – حسام‌الدین قنبری ( اصفهان)
۳- همت پاکزاد – مهدی ملکی (تهران)
بهرام ژاله باغی – حمید ذبیحیان (زنجان)

دونفره WH1_2
۱- کاظم مولایی – اکبر قربانی (تهران)
۲- سید محمود جزائری – محسن غلامی (اصفهان)
۳ – عبدالکاظم صاکی – علی مناتی ( خوزستان) حمید رضا ملکی- فرهاد زبرجدی دلاور ( قزوین)

گفتنی است مسابقات قهرمانی کشور پارا بدمینتون تحت نظارت فدراسیون بدمینتون برگزار گردید.

انتهای پیام/ا

اخبار ورزشی فدراسیون کشتی، عکس پروفایل ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *