فرصت ۱۰ روزه سازمان لیگ به شرکت دربی‌استار برای توضیح درباره توپ‌های لیگ برتر – عکس پروفایل ورزشی کشتی

اخبار کشتی ایران و تهران، تختی استوره کشتی

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، صادق درودگر در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران اظهار داشت: تمامی نظرات کارشناسان، مربیان و بازیکنان فوتبال را در این مورد در رسانه‌ها خوانده‌ایم و به آنها نیز توجه می‌کنیم، به همین دلیل امروز جلسه‌ای با حضور حیدر بهاروند رئیس و محمدرضا کشوری فرد دبیر سازمان لیگ برگزار کردیم و در نهایت نامه‌ای برای شرکت طرف قراردادی که توپ‌های دربی استار را برای ما تهیه کرده، فرستادیم.

وی افزود: در نامه سازمان لیگ از شرکت مذکور خواسته‌ایم توضیح‌های کارشناسی خود را در قبال انتقاداتی که به توپ این فصل مسابقات انجام شده بدهند تا تصمیم‌های قانونی را بگیریم.

مدیر سازمان اقتصادی فوتبال تصریح کرد: توپ‌های دربی استار در دو فصل گذشته مسابقات باشگاهی فوتبال ایران استفاده می‌شد و ایرادی از توپ‌های این برند گرفته نشد و همه کیفیت این توپ‌ها را تأیید کرده بودند. ما به‌عنوان نماینده باشگاه‌ها پیگیر مسئله توپ مسابقات هستیم و نظر سرمربیان و بازیکنان باشگاه‌ها برای ما اهمیت فراوانی دارد و این مسئله را پیگیری می‌کنیم.

درودگر گفت: به شرکت طرف قرارداد 10 روز فرصت داده‌ایم تا نتیجه بررسی‌های خود را همراه با مستندات به سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کند.

انتهای پیام/+

اخبار ورزشی فدراسیون کشتی، عکس پروفایل ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *