بگوویچ: از هفته پنجم تا هشتم با 3 مدعی بازی داریم/امیدوارم تاریخ شروع لیگ زودتر مشخص شود – عکس پروفایل ورزشی کشتی

اخبار کشتی ایران و تهران، تختی استوره کشتی

وینگو بگوویچ بعد از پایان مراسم قرعه‌کشی لیگ نوزدهم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: ما در قرعه‌ چندان بدی قرار نگرفته‌ایم. بازی اول خیلی مشکل نیست ولی از هفته پنجم به بعد باید با استقلال، سپاهان و شهر خودرو بازی کنیم که خیلی کار سخت است. تلاش می‌کنیم در پنج بازی اول نتایج خوبی بگیریم و سپس پا به هفته ششم و بعد بگذاریم. 

وی در خصوص اینکه هنوز زمان شروع لیگ مشخص نیست، گفت:‌ این خیلی سخت است که من تیمم را آماده نگه دارم. تلاش می‌کنم که بازیکنانم در شرایط خوب جسمانی کار کنند. ولی ان‌شاءالله لیگ هرچه سریع‌تر شروع شود تا ما هم تکلیف‌مان را بدانیم.

وی در پاسخ به این سؤال آیا تا به حال در جایی دیده بودید زمان لیگ مشخص نباشد، گفت: من چند سال است در ایران کار می‌کنم ولی اولین‌بار است می‌بینیم لیگ قرعه‌کشی می‌شود و زمانش مشخص نیست. در هر صورت صندلی‌ها باید شماره‌گذاری شود و نور استادیوم‌ها درست شود و فقط امیدوارم لیگ هر چه سریع‌تر زمانش مشخص شود.

سرمربی گل‌گهر در پاسخ به این سؤال که آیا این موضوع باعث مصدوم شدن بازیکنان‌تان نمی‌شود، گفت: به هر حال ممکن است هرچه بازی‌های دوستانه و تمرینات بیشتر شود این اتفاق بیافتد ولی من امیدوار هستم تکلیف مسابقات هرچه سریع‌تر مشخص شود.

انتهای پیام/

اخبار ورزشی فدراسیون کشتی، عکس پروفایل ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *